תשלום לפי הקלקה

צוות גו טופ עברו הכשרה מעמיקה בניהול קמפיינים של תשלום לפי הקלקה. הצוות שלנו ינהל בשבילכם קמפיין שיווקי אסטרטגי במנגון ה-PPC הגדול בעולם כיום GoogleAdWords.
  • אומנם מנגנון הPPC הוא מנגנון בטוח לכספכם, אך בהרבה מקרים של ניהול קמפיינים לא נכון נוצר מצב של הקלקות לא יעילות, הכוונה היא שהאדם שהקליק על המודעה הוא לא לקוח רלוונטי בשביל העסק, ולכן אנחנו כאן בשבילכם עם צוות המומחים שלנו.
  • תכנון אסטרטגיה- הצוות שלנו יעבוד על אסטרטגיה בשבילכם ויריץ את הקמפיין בימים ובזמנים האופטימליים בשביל להגיע לקהל היעד הרחב ביותר במינימום עלויות.
  • ניתוח השוק - אנחנו ננתח את השוק ובעקבות כך נוכל לכתוב את המודעה המדויקת ביותר עבור הלקוחות הפוטנציאלים של העסק ובכך ליצור לעסק לקוחות חדשים ו"לידים".
  • חיפוש Keywords מעמיק ורלוונטי לקהל היעד של העסק. אנחנו נחפש בשבילכם את קהל היעד המתאים לשירותי העסק שלכם, ובאמצעות כך נריץ את המודעה באופן האופטימלי ביותר עבור ההכנסות ועבור הוצאות הפרסום.
  • מעקב שותף - מעקב שותף אחרי הקמפיין וסיכום תוצאות הקמפיין ועדכן הלקוח. תוך כדי הרצת הקמפיין אם מופיעים דברים שצריך לשנות בכדי שהקמפיין יעבוד בצורה האופטימלית אנחנו נעשה זאת!
  • רימרקטינג (שיווק חוזר) - בהרבה מקרים ישנם לקוחות אשר היו ב"מרחק נגיעה" מקנייה או השכרת שירותי העסק. חשוב לדעת את הדרך להחזיר את הלקוחות הללו מפני שהם הכי קרובים לתהליך הרכישה מאשר לקוח פוטנצאלי חדש (ליד). בשביל זה הצוות שלנו פה בשבילכם למצוא בידוק את אותם לקוחות ולנצל את היתרון. רימרקטינג הוא השיווק החשוב ביותר!
גו טופ ניהול תשלום לפי הקלקה
שיווק חוזר
כיום שיווק חוזר הוא הכלי החשוב ביותר, מכיוון שהוא הופך לקוחות ש"כמעט" רכשו את המוצר או את השירות" ללקוחות שרכשו את השירות. תהליך ההכשרה של לקוחות פוטנצאלים באמצעות שיווק חוזר הוא יותר יעיל מאשר לקוחות ששמעו על העסק בפעם הראשונה.
שיווק באתרים
שיווק האתר באתרים אחרים ופרסום האתר בנושאים הקשורים באתרי חדשות ובידור. השיווק נעשה בצורה אסטרטגית על פי שירותי העסק. חלק מן פעולות השיווק נעשות בGoogle Display Network. מנגון זה חייב לפעול עם אסטרטגית שיווקית מדוייקת!
שיווק חברתי
ניהול קמפיים שיווק אתרים חברתים למטרות ספציפיות כמו: מודעות, אירועים ועוד...
שיווק סרטון
אם לעסקכם יש סרטון תדמית אותו תהיו מעונים לקדם, אנחנו נקדם אותו בשבילכם בצורה הטובה ביותר!
57
מיזמי שיווק באתרים
42
קמפיינים שיווק חברתיים
137
קמפיינים מוצלחים
73
קמפיינים שיווק חוזר מוצלחים